NAPRZÓD 2014 B – IRZYK II WARSZAWA 3️⃣:1️⃣
W sobotni poranek przyszło nam się zmierzyć z drużyną Ikrzyka II Warszawa. Spotkanie od pierwszych minut stało na wysokim poziomie i było rozgrywane w dużym tempie. Staraliśmy się szybko atakować bramkę rywali oraz wysoko odbierać piłkę, narzucając przeciwnikowi swój styl gry🔥⚽️
Jedna z naszych akcji ofensywnych zakończyła się zdobyciem bramki i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 1:0. Drugą połowę rozpoczęliśmy trochę słabiej, co wykorzystali rywale, doprowadzając do remisu 1:1 ⚽️
Po straconej bramce wróciliśmy jednak do swojej gry, ponownie przejęliśmy kontrolę nad meczem i zdobyliśmy jeszcze dwa gole, co dało nam zwycięstwo 3:1 💪🏼
Drużynie Ikrzyka dziękujemy za dobre spotkanie i życzymy powodzenia w kolejnych meczach ⚽️
Trener: Łukasz Świdnicki

