Bobby Rent Event sponsorem klubu

Do grona sponsorów GKS Naprzód Zielonki dołączyła firma Bobby Rent Event. Jest nam niezmiernie miło, może możemy połączyć siły i wspólnie budować długotrwałą relację 🤝🏼

Firma Bobby Rent Event oferuje szeroki wybór hal namiotowych, namiotów imprezowych i wyposażenia cateringowego, które można dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem rozmiaru, jak i stylu. Wszystko jest zindywidualizowane pod wymagania klienta niezależnie czy jest to organizacja eleganckiej kolacji czy ślubu na świeżym powietrzu. Bobby Rent Event dostosuje również rozmiar obiektów do potrzeb miejsca – mała, kameralna impreza, bądź duże wydarzenie korporacyjne.

Hale namiotowe oraz namioty imprezowym są przystosowane do organizacji różnorodnych imprez. Ich największą zaletą jest solidność, trwałość, odporność na niekorzystne warunki pogodowe, takie jak deszcz, wiatr czy słońce.

Siedziba firmy mieści się w gminie Leszno, natomiast swoją działalność prowadzi nie tylko w województwie mazowieckim, ale również na terenie całej Polski.

𝐁𝐨𝐛𝐛𝐲 𝐑𝐞𝐧𝐭 𝐄𝐯𝐞𝐧𝐭

ul. Topolowa 2, 05-083 Wyględy

tel. 574 980 833

Dziękujemy za wsparcie❗️