Budowa ruszyła❗️Pierwsze efekty prac już widoczne❗️

Na obiektach GOSiR Stare Babice oficjalnie rozpoczęła się budowa nowego budynku klubowego dla Naprzodu. Symboliczne wbicie pierwszej łopaty przez Prezesa klubu Marka Kamińskiego rozpoczęło realizację inwestycji, na którą wszyscy czekaliśmy od dłuższego czasu.

Prace od samego początku nabrały dużego tempa. Na teren obiektu wjechał ciężki sprzęt, rozpoczęto prace ziemne, przygotowano teren pod inwestycję, a następnie przystąpiono do jego wyrównania i utwardzenia. Już po dwóch dniach było widać ogromny postęp. Pojawiły się pierwsze płyty fundamentowe, które wyznaczają miejsce przyszłego budynku.

Obecnie trwają prace porządkowe wokół placu budowy, a kolejnym etapem będzie montaż budynku szatniowo-socjalnego.

Nowy obiekt zostanie w pełni dostosowany do potrzeb klubu oraz wymogów Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Znajdą się w nim między innymi:
✅ pokój trenerów
✅ pokój dla sędziów
✅ główna szatnia dla zawodników Naprzód Zielonki
✅ dwie dodatkowe szatnie
✅ pomieszczenie gospodarcze
✅ toalety
✅ prysznice

To bardzo ważny krok w dalszym rozwoju naszego klubu i kolejny dowód na to, że Naprzód Zielonki rozwija się nie tylko pod względem sportowym, ale również organizacyjnym i infrastrukturalnym.

Będziemy na bieżąco informować o kolejnych etapach prac. Wspólnie budujemy przyszłość naszego klubu❗️⚽