Energomix na dłużej z Naprzodem!

Zarząd GKS Naprzód Zielonki z przyjemnością ogłasza, że Klub przedłużył współpracę z firmą Centrum Fotowoltaiki by Energomix S.A., która będzie naszym sponsorem w sezonie 2023/2024. Prezes Naprzód Zielonki Marek Kamiński podpisał umowę z firmą, którą reprezentuje mieszkaniec naszej Gminy – Michał Suska, Prezes Zarządu. Dzięki pomocy finansowej ze strony Energomix S.A. zyskamy możliwość realizacji planów rozwojowych Klubu.

Energomix S.A. jest od 14 lat na polskim rynku energetycznym zajmując się poprawą efektywności energetycznej, zakupami energii elektrycznej i gazu ziemnego, usługami elektrycznymi – w tym opomiarowaniem i budową układów zasilania, budową stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz Odnawialnymi Źródłami Energii. Firma współpracuje z ponad 12 000 klientami w całej Polsce.

Centrum Fotowoltaiki – Energomix S.A. specjalizuje się w montażu instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm oraz rolników. Działa na terenie całego kraju, a na terenie powiatu Warszawskiego – Zachodniego może się pochwalić wieloma realizacjami. Kompleksowo obsługuje proces inwestycyjny związany z budową elektrowni słonecznej – zapewnia projekt, montaż, finansowanie oraz przygotowanie dokumentacji zgłoszeniowej i dotacyjnej.

Zapraszamy do kontaktu z Doradcami Technicznymi, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania, przyjadą na miejsce, dobiorą odpowiednie komponenty i przedstawią najkorzystniejszą ofertę.

➡️ Zapraszamy do rezerwacji spotkań

Radosław Karpiński

tel. 729 102 019

emai: rkarpinski@energomix.pl

❗️ODBIERZ BON RABATOWY na 500 zł, a nawet 1 000 zł rabatu❗️

Bony do odebrania w klubie Naprzód Zielonki kontakt 507 712 060 lub naprzodzielonki1979@gmail.com

W ramach współpracy z Klubem Firma postanowiła, że opłaci roczną składkę członkowską dziecka dla każdego członka Klubu (lub rodzica), który założy instalację fotowoltaiczną (w domu lub firmie) lub poleci innego klienta.

Dziękujemy Energomix S.A. za wsparcie naszych działań i rozwoju naszych wychowanków.

𝑊𝑎𝑟𝑡𝑜 𝑤𝑠𝑝𝑖𝑒𝑟𝑎𝑐́ 𝑑𝑧𝑖𝑒𝑐𝑖! 𝑊𝑎𝑟𝑡𝑜 𝑤𝑠𝑝𝑖𝑒𝑟𝑎𝑐́ 𝑠𝑝𝑜𝑟𝑡! 𝑊𝑎𝑟𝑡𝑜 𝑤𝑠𝑝𝑖𝑒𝑟𝑎𝑐́ 𝑙𝑜𝑘𝑎𝑙𝑛𝑖𝑒!

DZIĘKUJEMY❗️

www.cefo.pl

𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮𝐦 𝐅𝐨𝐭𝐨𝐰𝐨𝐥𝐭𝐚𝐢𝐤𝐢 𝐛𝐲 𝐄𝐧𝐞𝐫𝐠𝐨𝐦𝐢𝐱 𝐒.𝐀.

ul. Czereśniowa 98/117, 02-456 Warszawa

tel. 22 269 27 77

e-mail: kontakt@cefo.pl