HURAGAN WOŁOMIN – NAPRZÓD 2️⃣:1️⃣
Nasza drużyna wraca z Wołomina bez punktów po porażce 2:1 z zespołem Huraganu, choć przebieg spotkania nie odzwierciedla końcowego wyniku.
Od pierwszych minut to Naprzód starał się kontrolować grę i prowadzić spotkanie, natomiast gospodarze skupiali się na defensywie oraz wyczekiwaniu swoich okazji. Pierwszą bramkę straciliśmy po stałym fragmencie gry, mimo że wcześniej stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Niestety, tego dnia brakowało skuteczności pod bramką rywali 🥅
Po przerwie gospodarze jeszcze bardziej cofnęli się na własną połowę i szukali swoich szans w kontratakach. Nasza drużyna nadal konsekwentnie atakowała, jednak po jednej z kontr drużyna Huragan Wołomin podwyższyła prowadzenie na 2:0.
Sytuację dodatkowo skomplikowała czerwona kartka dla Olka Biczaka-Radlaka, po której musieliśmy kontynuować spotkanie w osłabieniu. Paradoksalnie właśnie wtedy nasz zespół zaczął grać jeszcze odważniej i bardziej ofensywnie. Po faulu na Maćku Oleszczuku w polu karnym rzut karny na bramkę kontaktową pewnie zamienił Patryk Kamiński 💪🏼
Do końca spotkania walczyliśmy o wyrównanie i stworzyliśmy sobie sytuacje, po których mogliśmy, a nawet powinniśmy doprowadzić do remisu. Zawodnikom należą się jednak słowa uznania za determinację i walkę do ostatniego gwizdka, szczególnie, że do Wołomina udaliśmy się w mocno osłabionym składzie z powodu kontuzji oraz kartek.
Gratulujemy drużynie Huragan Wołomin, a sami koncentrujemy się już na kolejnym spotkaniu ligowym 🔥
Trener: Krzysztof Cegiełka
II Trener: Eryk Pajor
Fizjoterapeuta: Andrzej Burakowski

