NAPRZÓD 2014 A – MKS PIASECZNO 1️⃣:6️⃣
W sobotnie popołudnie udaliśmy się na mecz z liderem rozgrywek — MKS Piaseczno. Od początku spotkania rywale mocno napierali na naszą bramkę, ale my również próbowaliśmy kreować sytuacje pod bramką przeciwnika. Niestety gospodarze dwukrotnie zaskoczyli naszą defensywę i do przerwy schodziliśmy z wynikiem 0:2.
Drugą połowę zaczynamy słabiej i szybko tracimy kolejną bramkę. Mimo to nie zwieszamy głów. Ambitnie walczymy w każdej akcji i staramy się stwarzać sytuacje bramkowe. Kilkukrotnie udało nam się zagrozić rywalom, jednak zabrakło skuteczności pod bramką przeciwnika.
Ostatecznie przegrywamy spotkanie 1:6. Rywalom dziękujemy za mecz i do zobaczenia przy kolejnej okazji 💪🏼⚽️
Trener: Łukasz Świdnicki

