NAPRZÓD 2014 A – OLIMP BRWINÓW
W środowy wieczór rozegraliśmy zaległe spotkanie z drużyną Olimpu Brwinów. Od pierwszego gwizdka mecz stał na bardzo wysokim poziomie i dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Już w 40. sekundzie objęliśmy prowadzenie po świetnym podaniu Nataniela i skutecznym wykończeniu Wojtka ⚽
Obie drużyny od początku grały odważnie i ofensywnie, tworząc wiele sytuacji podbramkowych. Goście odpowiedzieli dwoma trafieniami, ale nasi zawodnicy konsekwentnie próbowali wysoko odbierać piłkę i szybko przechodzić do ataku. Taka gra przyniosła efekty i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 3:2 🔥
Po zmianie stron jeszcze mocniej ruszyliśmy do przodu, co zaowocowało dwoma kolejnymi bramkami. Drużyna Olimpu nie odpuszczała i do samego końca pozostawała w grze, zmniejszając straty do wyniku 5:4. Ostatnie słowo należało jednak do nas — po kapitalnym podaniu Natana Wojtek zdobył swoją kolejną bramkę, ustalając wynik spotkania na 6:4 ⚽
Dziękujemy drużynie Olimpu Brwinów za bardzo dobre i emocjonujące spotkanie. Naszym zawodnikom należą się ogromne brawa. Tego wieczoru zostawili na boisku mnóstwo energii i pokazali naprawdę świetną grę. Brawo drużyna❗️
Trener: Łukasz Świdnicki

