OKS Start Otwock – Naprzód 2008/09 2️⃣:1️⃣
Naprzód 2008/09 rozegrał zaległe spotkanie wyjazdowe z zespołem OKS Start Otwock. Niestety nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali, przegrywając 2:1. Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Bartosz Kamiński.
W pierwszej połowie długo utrzymywaliśmy się przy piłce, jednak nie potrafiliśmy przełożyć tego na sytuacje bramkowe. Gospodarze skutecznie wykorzystali swoje okazje i do przerwy prowadzili już dwoma bramkami. Po zmianie stron zdobyliśmy kontaktowego gola, ale mimo starań nie udało się doprowadzić do wyrównania.
Skład: B. Sadurek (46’ Wojciechowski), Kaczyński, Sawuła (46’ Kamiński), Bieńka, Łapienko, Bodecki (46’ K. Sadurek), F. Papierowski (46’ A. Papierowski), Krysiak, Opara, Jerzak (60’ Dziubak), Koczaj (80’ Latuszek).
Trener: Grzegorz Dryka

