Wsparcie dla Michała

Szanowni Państwo,

jak wiecie GKS Naprzód Zielonki dba o wszystkich swoich zawodników, dlatego też chcielibyśmy Państwa prosić o pomoc w leczeniu jednego z zawodników pierwszej drużyny seniorów.

W rundzie jesiennej sezonu 2023/24 w jednym ze spotkań, Michał Kozaczkow doznał poważnej kontuzji kolana. Diagnoza nie była łaskawa dla zawodnika i okazało się, iż zostało zerwane więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie. Dla zawodnika, jak i dla klubu jest to ogromny cios ze względu, że Michał jest jednym z liderów zespołu.

Michał przeszedł już operacje, ale aby w pełni odzyskać sprawność i szanse na powrót na boisko potrzebna jest rehabilitacja, której koszt szacuje się na kilka tysięcy złotych.

Wierzymy, że Michał wróci do sprawności i do klubu jak najszybciej, dlatego też zwracamy się do Was, do naszych przyjaciół, znajomych, osób, które zawsze nas wspierają o to, aby pomóc nam w zebraniu odpowiedniej sumy na rehabilitację.

Udostępniamy zrzutkę, w której można okazać swoje wsparcie dla Koziego. Każda złotówka lub udostępnienie zrzutki jest dla nas, jako klubu, jak i dla Michała bardzo ważne.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/apsc38

W imieniu klubu, Michała oraz całej pierwszej drużyny seniorów dziękujemy za okazane wsparcie.